| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar Multimedia Avadanlığı |
| Növ | Noutbuk sahibi |
| Dəstək materialı | Polad |
| Boru materialı | Polad |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Genişliyi tənzimləyən çənələr | 40 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni min. | 120 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni maks. | 425 mm |
| Tənzimləmə çənələri ilə tənzimləyici sancaqlar arasında hündürlük intervalı min. | 117 mm |
| Tənzimləmə çənələri üçün tənzimləyici sancaqlar arasındakı hündürlük intervalı maks | 250 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni min. | 130 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni maks. | 360 mm |
| Dəstək eni | 400 mm |
| Tepsi hündürlüyü | 330 mm |
| Min. hündürlük | 790 mm |
| Maks. hündürlük | 1200 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 790 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsiz parçalanan pin ilə təyin olunan vint |
| Ölçülər Baza (G x Y x D) | 565 x 20 x 330 mm |
| Əsas material | Polad |
| Əsas çəki | 8.2 kg |
| Maks. yük qabiliyyəti | 15 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm,
2 x 30 mm,
4 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 11,76 kg |