| LED məlumatları | 750 W Cold white LED |
| İşıq axını | 32,000 lm |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY + CTO |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 6,100 K |
| Rəngli təkərlər | 2 wheels with 6 + 6 colours |
| Süsən | Bəli |
| Çərçivə bıçaqları | Bəli |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | RJ-45 socket |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 1,200 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Şəbəkə qoruyucusu | T15AL/250 V |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Şkaf materialı | ABS,
Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 426 mm |
| Hündürlük | 800 mm |
| Dərinlik | 312 mm |
| Çəki | 41 kg |
| Daxil Aksesuarlar | Şəbəkə kabeli,
Montaj braketi |