| LED məlumatları | 470 W Discharge lamp |
| İşıq axını | 16,000 lm |
| İşıqlandırma | 407,000 lx (10 m / 2.0 °) |
| Zoom diapazonu | 2 - 42 ° |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY |
| LED rəngləri | Soyuq ağ |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 7,500 K |
| Rəngli təkərlər | 1 wheel with 13 colours |
| Gobo təkərləri | 22 |
| Prizma təbəqələri | 2 |
| Prizma qatları cəmi | 2 |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN,
W-DMX™ (Receiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | LED seqment dimmer,
Sistem parametrləri |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 700 W |
| Şkaf materialı | ABS,
Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 436 mm |
| Hündürlük | 662 mm |
| Dərinlik | 312 mm |
| Çəki | 27 kg |
| Məhsul ölçüləri | 436 x 662 x 312 mm |