| LED məlumatları | 750 W Cold white LED |
| İşıq axını | 33,000 lm |
| İşıqlandırma | 72,650 lx (5 m / 6.0 °) |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY + CTO |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 6,100 K |
| Rəngli təkərlər | 1 wheel with 6 colours |
| Gobo təkərləri | 13 |
| Gobo təkəri 1 – gobos | 7 |
| Gobo çarxı 2 – funksiyalar | Sabit |
| Gobo təkəri 2 - gobos | 6 |
| Gobo təkəri 3 – funksiyalar | Dönə bilən |
| Prizma təbəqələri | 2 |
| Prizma qatları cəmi | 2 |
| Şaxta | 2 |
| Çərçivə bıçaqları | Bəli |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN,
W-DMX™ (Receiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 1,200 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T15AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS,
Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 436 mm |
| Hündürlük | 800 mm |
| Dərinlik | 312 mm |
| Çəki | 41.1 kg |
| Məhsul ölçüləri | 800 mm (H) x 436 mm (W) x 312 mm (D) |