| LED məlumatları | 380 W Cold white COB-LED |
| İşıq axını | 15,400 lm |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY + CTO |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 6,700 K |
| Rəngli təkərlər | 2 wheels with 7 + 7 colours |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 270 ° |
| Süsən | Bəli |
| Nəzarətçi protokolları | Art-Net,
RDM,
sACN |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 530 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T6.3AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS,
Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 400 mm |
| Hündürlük | 250 mm |
| Dərinlik | 630 mm |
| Çəki | 24 kg |