| LED məlumatları | 500 W Cold white LED |
| İşıq axını | 22,000 lm |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CMY + CTO |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,600 - 6,500 K |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 270 ° |
| Gobo təkərləri | 2 |
| Gobo təkəri 1 – funksiyalar | Sabit |
| Gobo təkəri 1 – gobos | 8 |
| Gobo çarxı 2 – funksiyalar | Dönə bilən |
| Gobo təkəri 2 - gobos | 7 |
| Strob | 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN,
W-DMX™ (Receiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | Sistem parametrləri |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 800 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T8AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS,
Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları,
Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 380 mm |
| Hündürlük | 710 mm |
| Dərinlik | 250 mm |
| Çəki | 27.8 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 2 x Omega Klemme, Netzkabel |