| LED məlumatları | 16 x 10 W Tunable white LED |
| İşıq axını | 4,200 lm |
| Ön lens diametri | 30 mm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 24° / Field: 49° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,500 - 6,200 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 95 |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 15 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik,
Sonsuz döngə,
Bağımsız |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female IP65 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Ani cərəyan | 39 A |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -10 - 40 °C |
| Genişlik | 1,018 mm |
| Hündürlük | 205 mm |
| Dərinlik | 162 mm |
| Çəki | 12.5 kg |