| İşıqlandırıcı növü | Tənzimlənən ağ LED |
| İşıqlandırıcı power | 12 W |
| İşıq axını | 20,000 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 18° / Field: 35° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
Kvadrat |
| Power rejimi | Standart |
| LED rəngləri | İsti ağ |
| Rəng nəzarəti | Birbaşa (tək nəzarət) |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,600 - 6,500 K |
| CTO funksiyası | Xətti (davamlı) |
| Kalibrləmə | İstifadəçi tərəfindən müəyyən edilmiş kalibrləmə |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 93 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| RDM xüsusiyyətləri | DMX ünvanı,
DMX rejimi |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 265 W |
| Nominal cərəyan | 1.3 A |
| Ani cərəyan | 65 A |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Maks. çıxış cərəyanı | 8 A |
| Şkaf materialı | Döküm alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Fan soyutma |
| Soyutma rejimləri | Avtomatik,
Maks. intensivlik |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 377 mm |
| Hündürlük | 256 mm |
| Dərinlik | 140 mm |
| Çəki | 8 kg |
| Daxil Aksesuarlar | Omega adaptor,
Şəbəkə kabeli |