| LED məlumatları | 12 x 3 W RGBWA+UV LED |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 1 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 35 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Genişlik | 1,022 mm |
| Hündürlük | 66 mm |
| Dərinlik | 67 mm |
| Çəki | 2.3 kg |