| LED məlumatları | 8 x 30 W RGB COB-LED |
| İşıqlandırma | 5,200 lx (1 m / 0.0 ) |
| Strob | 3,000 Hz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Autorun, Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 250 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Genişlik | 880 mm |
| Hündürlük | 110 mm |
| Dərinlik | 130 mm |
| Çəki | 7.6 kg |
| Məhsul ölçüləri | 880 x 110 x 130 mm |