| LED məlumatları | 272 x 4 W RGBWW SMD-LED |
| İşıq axını | 16,000 lm |
| İşıqlandırma | 223 lx (5 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 102° / Field: 157° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 1,800 - 10,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 95 |
| Min. TLCI | 91 |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN |
| Tək iş rejimləri | Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | RJ-45 socket |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 252 W |
| Şkaf materialı | Maqnezium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 594 mm |
| Hündürlük | 439 mm |
| Dərinlik | 153 mm |
| Çəki | 13.48 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 1 x Omega-Montagebügel, 1 x Standard-Diffusor, Netzkabel |