| İşıqlandırıcı növü | RGBL LED |
| İşıqlandırıcı power | 50 W |
| İşıq axını | 4,000 lm |
| İşıqlandırma | 5,000 lx (10 m / 4.0 °) |
| Zoom diapazonu | 4 - 60 ° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Power rejimi | Standart |
| Rəng qarışığı funksiyaları | RGB |
| LED rəngləri | Qırmızı,
Yaşıl,
Mavi,
Əhəng |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 1,800 - 10,000 K |
| CTO funksiyası | Sabit dəyər,
Xətti (davamlı) |
| Halojen simulyasiyası redshift/DTW | Bəli |
| Kalibrləmə | Zavod kalibrləmə,
RAW |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 85 |
| Pan | 630 ° |
| Tilt | 240 ° |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
CRMX,
DMX512,
RDM,
sACN,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 10 |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | LED seqment dimmer,
Sistem parametrləri,
Fan nəzarəti |
| RDM xüsusiyyətləri | DMX ünvanı,
DMX rejimi,
Temperatur |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Sistem parametrlərində xüsusi xüsusiyyətlər | Fan söndürün,
Sistem parametrləri şəbəkədən müstəqil olaraq edilə bilər |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | RJ-45 socket |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 350 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Şəbəkə qoruyucusu | T4AL/250 V |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Maks. çıxış cərəyanı | 13 A |
| Şkaf materialı | Döküm alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Soyutma rejimləri | Avtomatik,
Maks. intensivlik,
Səssiz,
Yandır/Söndür |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Risk qrupu | 1 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -10 - 40 °C |