3 STAR CD 042
Adam Hall Cable
In stock
Key specifications
- Width: 280 mm
- Height: 365 mm
- Material: Steel
- Coating: Powder coated
- Material: Plastic
- Colour: Black
- Width: 120 mm
- Diameter: 270 mm
- Core diameter: 114 mm
Specifications
| Coating | Powder coated |
| Material | Steel |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Width | 120 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Core diameter | 114 mm |
| Width | 280 mm |
| Height | 365 mm |
| Depth | 180 mm |
| Weight | 1.3 kg |