| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 662 - 694 MHz |
| Kanallar | 180 (10 x 18) |
| Qruplar | 10 |
| Girişlər | XLR |
| Frequency response | 60 - 16000 |
| Siqnal-küy nisbəti | > 100 dB |
| Nominal HF çıxışı power | 10 mW |
| Nəzarətlər | Qazanc, Aşağı kəsmə, Power / Səssiz |
| Göstəricilər | LED, OLED Ekran |
| Qidalanma | 2 x AA battery |
| Əməliyyat vaxtı | up to 8 hrs., battery-dependent |
| Genişlik | 115 mm |
| Hündürlük | 54 mm |
| Dərinlik | 135 mm |
| Çəki | 0,73 kg |