| Məhsul növü | Açar ilə masaüstü mikrofon bazası |
| Nəzarət | Configurable Push button with 3 selectable modes,
Mode switch: Push to talk, Push to Mute, Latch On/Off,
Talk LED with white microphone icon when active |
| Frequency response (-3 dB) | 90 Hz - 20 kHz |
| Giriş empedansı | 47 kohms (Balanced) |
| Çıxış empedansı | 800 ohms (Balanced) |
| Zəifləmə söndürülür | >75dB @ 1kHz |
| CNRR | >65 dB (CMRR IEC) |
| Qazanc | 5,5 dB |
| Giriş birləşdiricisi | 3-pin XLRF |
| Çıxış birləşdiricisi | 3-pin XLRM |
| Phantom Power tələbləri | 15 VDC - 48 VDC (+-10%),
6 mA typical |
| Boş power istehlakı | 3 mW (MUTED) |
| Power istehlak | 6 mA |
| İşləmə temperaturu | 0°C - 40°C; < 85% humidity, non condensing |
| Rəng | Qara |
| Əsas ölçülər (G x Y x D) | 109.8 x 38.7 x 126.2 mm (height with rubber feet) |
| Çəki | 0,54 kg |