| Məhsul növü | Konfrans Sistemləri |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 823 - 832 MHz,
863 - 865 MHz |
| Növ | Quraşdırmalar |
| Modulyasiya növü | FM |
| Kanallar | 60 (6 x 10) |
| Qruplar | 6 |
| Antena girişləri | 2 |
| Frequency response | 60 - 16000 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Siqnal-küy nisbəti | > 100 dB |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.2 % |
| Nəzarətlər | digital encoder,
Power On/Off,
RX 1 - 4 quick access buttons |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | 4 x XLR |
| Audio mix çıxışı, balanslaşdırılmış | XLR |
| Genişlik | 484 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 243 mm |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +12 dBu |
| Çəki | 6 kg |
| İş gərginliyi | 1,000 mA,
12 V DC |
| Çatdırılma sahəsi | 4 x gooseneck conference microphones,
4 x Conference System Microphone Base,
Receivers |
| Girişlər | XLR |
| Nominal HF çıxışı power | 10 mW |
| Qidalanma | 2 x AA battery |
| Əməliyyat vaxtı | up to 8 hrs., battery-dependent |