| Məhsul növü | İnteqrasiya edilmiş masaüstü bazası olan dinamik peyqinq mikrofonu |
| Direktivlik | Kardioid |
| Kapsul | Dinamik |
| Nəzarət | Configurable Push button with 3 selectable modes,
Mode switch: Push to talk, Push to Mute, Latch On/Off,
Talk LED with white microphone icon when active |
| Maksimum giriş idarəsi | 870 mV RMS |
| Tezlik diapazonu | 90 Hz - 20 kHz (-3 dB) |
| Kontaktın bağlanma növü | MOSFET |
| Kontaktın bağlanması I/O Gərginliyi | 0- 50 VDC |
| Giriş empedansı | 47 kohms (Balanced) |
| Çıxış empedansı | 800 ohms (Balanced) |
| Zəifləmə söndürülür | >75dB @ 1kHz |
| CNRR | >65 dB (CMRR IEC) |
| Qazanc | + 5.5 dB |
| Bağlayıcılar | Fixed cable with 5 bared wires,
Balanced audio output and contact closure |
| Bağlayıcı kabel uzunluğu | 2 m |
| Phantom Power tələbləri | 15 VDC - 48 VDC (+-10%) |
| Boş power istehlakı | 3 mW (MUTED) |
| Power istehlak | 6 mA |
| İşləmə temperaturu | 0°C - 40°C; < 85% humidity, non condensing |
| Material | Plastik ön panel,
Sink şassisi |
| Rəng | Qara |
| Əsas ölçülər (G x Y x D) | 109.8 x 38.7 x 126.2 mm (height with rubber feet) |
| Gooseneck Uzunluğu (mikrofon kapsul daxil olmaqla) | 267.5 mm |
| Çəki | 0,86 kg |