| Məhsul növü | Quraşdırma DSP Audio Matrix |
| Audio girişlər | 12 balanced line outputs |
| Audio çıxış | 12 balanced line outputs |
| Məntiq girişləri | 8 GPI - short to ground to activate |
| Məntiq çıxışları | 8 GPO - LED (3mA) or Sink (300mA) |
| Bağlayıcılar | 3-pin Terminal Block Pitch 3.81mm,
I/O Connectors,
Ethernet RJ45,
Service connection MicroUSB Type-C |
| Göstəricilər | Inputs 1 - 12 and outputs 1 - 12: Signal LED white,
Network,
Power |
| Ön panel nəzarətləri | yox |
| Arxa panel nəzarətləri | IP sıfırlama,
Power Yandır/Söndür |
| Genişləndirmə yuvası | Ethernet + Dante- (ZONEX1212D),
For Ethernet- (ZONEX1212) |
| Soyutma | Convection,
passiv |
| İş gərginliyi | Geniş diapazon SMPS |
| Şəbəkə birləşdiricisi | 3-pole IEC mains connection (mains socket) |
| Giriş sigortası (şəbəkə) | T2,5 A L / 250 V |
| Başlanğıc cərəyanı Power OFF-ON: | 21 A |
| Power Boş rejimdə istehlak @ | 23 W |
| Maks. Power istehlak | 60 W |
| İşləmə temperaturu | 0°C - 40°C; < 60% humidity |
| Genişlik | 19“-Rack (483 mm) |
| Hündürlük | 1 RU (44.5 mm) |
| Dərinlik | 315 mm (incl. terminal block connectors) |
| Çəki | 4 kg |
| Nominal giriş həssaslığı | -22 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsimi | +20 dBu (Sine 1kHz) |
| Təhrif faktoru (THD+N) | +13 dBu Signal,
20Hz - 20kHz,
Gain 0 dB),
Line IN – OUT) |
| İntermodulyasiya Təhrifi (SMPTE) | < 0.01% (-10dB below clip) Analyzer BW 90kHz |
| Frequency response | 15 Hz – 22 kHz (+/-0.15 dB) |
| Giriş empedansı | Line 4k Ohms (balanced) |
| Siqnal-küy nisbəti | >117 dB @ +20 dBu, Gain 0 dB, 20 kHz BW, A-weighted |
| Dinamik diapazon (DR AES17) | 112 dB |
| Qarşılaşma | 105 dB @ 10 kHz,
120 dB @ 1 kHz,
120 dB @ 100 Hz |
| CMRR IEC | > 60 dB (1 kHz) |
| Maks. Qazanc | 42 dB |
| DSP | 40-bit floating point Analog Devices Dual-core SHARC+ processor |
| Sistem gecikməsi: | 4.3 ms |
| AD/DA çeviricisinin həlli | 32 bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |