| Məhsul növü | Sabit gərginlikli yüksəkdspaker xətləri üçün xətt transformatoru |
| Kanallar | 2 |
| Bağlantı növü | 4-pole Terminal Block. Pitch 5.08mm |
| Power Kanal başına işləmə | 120 W |
| Giriş bağlayıcıları | 2 / 4 / 8 Ohm |
| THD | < 0,02 % |
| Frequency response (-1 dB) | 50 Hz - 20000 Hz |
| Bağlayıcı | 4-pole Terminal Block. Pitch 5.08mm |
| Çıxış bağlayıcıları | 25 / 70 / 100V |
| Yaşayış materialı | Polad şassi |
| Material | Plastik ön panel |
| İşləmə temperaturu (kondensasiya olunmayan) | 0°C - 40°C; < 85% humidity, non condensing |
| Transformator növü | Toroidal |
| Ölçülər (G x Y x D) (rezin ayaqlı hündürlük) | 142 mm x 53 mm x 226 |
| Çəki | 2,7 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Elektrik birləşmələri üçün terminal blokları.,
Səthə montaj tətbiqləri üçün montaj plitələri |
| Əlavə aksesuarlar | Raf qabı (LDTICARK) |