| Məhsul növü | Mikserlər |
| Növ | Quraşdırmalar |
| Zonaların sayı | 4 (Master, Zone A-C) |
| Quraşdırma Hündürlüyü | 3 U |
| Ümumi Giriş Kanalları | 8 (2x Mic, 1x AUX/Line, 2x Phono/Line, 2x Line, 1x FOH/Line |
| Frequency response | 20 - 40000 |
| Mikrofon kanalları | 2 (with phantom power 12 V) |
| Mikrofon Kanal Əlaqələri | 6.3 mm stereo jack (2 x balanced),
XLR |
| Mikrofon kanalına nəzarət | 1 x EQ Hi,
1 x EQ Low,
1 x Talkover,
1x EQ Mid,
2 x gain,
2x On/Off |
| Mikrofon Kanalları Ekran Elementləri | Yandırılmış LED |
| Mikrofon Kanallarının Giriş Empedansı | 4 kOhm |
| Mikrofon Kanallarının Giriş Həssaslığı | 4.5 mV |
| Mikrofon kanalları THD | 0.08 % |
| Xətt kanalları | 6 (Input 1: Aux/Line, Input 2 + 5: Line/Phono, Input 3: USB/Line 4: Line, Input 6: Line/FOH |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | Input 1: 2 x RCA + 3.5 mm stereo jack,
input 2, 4 5: 2 x RCA,
input 3: 2 x RCA + USB,
input 6: 4 x RCA + 2 x 6.3 mm jack |
| Xətt Kanalına Nəzarət | 2x Phono/Line,
AUX enable,
Cue,
FOH On,
Gain,
level |
| Xətt Kanalı Ekran Elementləri | Cue-LED,
Signal/0 dB-LED |
| Xətt Kanalının Giriş Empedansı | (Phono) 50 kOhm,
6 kOhm |
| Xətt Kanallarının Giriş Həssaslığı | (Phono) 25m V,
2.1 V |
| Xətt Kanalları THD | (Phono) 0.05%,
0.02% |
| giriş həssaslığı AUX/Line | 3 V |
| Xətt çıxışları | 5 (Master - Stereo, 3x Zone - Mono, Rec - Stereo) |
| Çıxış Bağlayıcıları Master | RCA (x2),
Terminal block,
2 x XLR (balanced) |
| Master Controls | EQ Salam,
EQ Aşağı,
EQ Mid,
səviyyə,
T/O sönümləmə,
T/O Həssaslığı,
Maks. Səviyyə |
| Əsas Ekran Elementləri | 2 x 10 segment level meter |
| Master Çıxış Səviyyələri | (balanced) 24 dBu,
(unbalanced) 17 dBu |
| Zona Çıxış Əlaqələri | Terminal bloku,
XLR (balanslaşdırılmış) |
| Zona Nəzarətləri | 100 Hz High Pass,
Cue,
EQ Hi,
EQ Low,
Include Mic,
level,
Source,
T/O Damp,
Max. Level |
| Zona Ekran Elementləri | 5-Segment Level Meter |
| Zona Çıxış Səviyyələri | 24 (balanced/ unbalanced) dBu |
| Çıxış Əlaqələri Töv | 2 x RCA |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq Çıxış Portu | 6.3 mm TRS |
| Qulaqlıq Çıxış Nəzarətləri | Cue Həcmi |
| Qulaqlıq Çıxış Gərginliyi | (@ 32 Ohm) 2.5 V |
| Əlavə Girişlər | 2 (Emergency Input, Output Mute) |
| Əlaqələr Əlavə Girişlər | Terminal bloku |
| Əlavə Giriş Nəzarətləri | Səviyyə Fövqəladə Daxiletmə |
| Giriş Həssaslığı Təcili Giriş | 5 V |
| Əlavə Nəzarətlər | power açarı |