| Məhsul növü | Mikserlər |
| Növ | Quraşdırmalar |
| Zonaların sayı | 2 (Master, Zone) |
| Quraşdırma Hündürlüyü | 2 U |
| Ümumi Giriş Kanalları | 6 (2x Mic, 1x Line/Aux, 2x Line/Phono, 1x Line/FOH) |
| Frequency response | 20 - 40000 |
| Mikrofon kanalları | 2 (with phantom power 12 V) |
| Mikrofon Kanal Əlaqələri | 6.3 mm stereo jack (balanced),
XLR |
| Mikrofon kanalına nəzarət | 1 x EQ Hi,
1 x EQ Low,
1 x Talkover,
1 x Talkover Level,
Gain,
On / Off |
| Mikrofon Kanalları Ekran Elementləri | Yandırılmış LED |
| Mikrofon Kanallarının Giriş Empedansı | 4 kOhm |
| Mikrofon Kanallarının Giriş Həssaslığı | 8 mV |
| Mikrofon kanalları THD | 0.07% |
| Xətt kanalları | 4 (Input 1: USB/Line, Input 2 + 3: Line/Phono/CD, Input 4: Line/FOH) |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | Input 1: 2 x RCA + 3.5 mm stereo jack + USB,
input 2 + 3: 4 x RCA,
input 4: 4 x RCA + 2 x 6.3 mm jack |
| Xətt Kanalına Nəzarət | Cue,
FOH-u aktivləşdirin,
Qazanc,
səviyyə,
Mənbə |
| Xətt Kanalı Ekran Elementləri | Cue-LED,
Signal/0 dB-LED |
| Xətt Kanalının Giriş Empedansı | (Phono) 60 kOhm,
6 kOhm |
| Xətt Kanallarının Giriş Həssaslığı | (Phono) 10m V,
1 V |
| Xətt Kanalları THD | (Phono) 0.05%,
0.03% |
| giriş həssaslığı AUX/Line | 3 V |
| Xətt çıxışları | 3 (Master - Stereo, Zone - Stereo/Mono, Rec - Stereo) |
| Çıxış Bağlayıcıları Master | RCA (x2),
Terminal block,
2 x XLR (balanced) |
| Master Controls | EQ Salam,
EQ Aşağı,
EQ Mid,
səviyyə,
Maks. Səviyyə |
| Əsas Ekran Elementləri | 2 x 10 segment level meter (switchable Master/Zone) |
| Master Çıxış Səviyyələri | (balanced) 21 dBu,
(unbalanced) 18 dBu |
| Zona Çıxış Əlaqələri | RCA (x2),
Terminal block,
2 x XLR (balanced) |
| Zona Nəzarətləri | 100 Hz High Pass,
EQ Hi,
EQ Low,
level,
mono,
Source Input 2 - 4/Mix,
Max. Level |
| Zona Ekran Elementləri | 2 x 10 segment level meter (switchable Master/Zone) |
| Zona Çıxış Səviyyələri | (balanced) 21 dBu,
(unbalanced) 18 dBu |
| Çıxış Əlaqələri Töv | 2 x RCA |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq Çıxış Portu | 6.3 mm TRS |
| Qulaqlıq Çıxış Nəzarətləri | Cue Həcmi |
| Qulaqlıq Çıxış Gərginliyi | (@ 32 Ohm) 1.2 V |
| Əlavə Girişlər | 2 (Emergency Input, Output Mute) |
| Əlaqələr Əlavə Girişlər | Terminal bloku |
| Əlavə Giriş Nəzarətləri | Səviyyə Fövqəladə Daxiletmə |
| Giriş Həssaslığı Təcili Giriş | 5 V |
| Əlavə Nəzarətlər | power açarı |