| Məhsul növü | Quraşdırma Aksesuarları |
| Növ | 5.5" QUESTRA Touchpanel |
| Prosessor | RK3566 - Quad-core up to 1.8 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| Nəzarətlər | 5.5" touch display,
Restart,
Set |
| Ekran həlli | 1280 x 720 Pixel |
| Ekran parlaqlığı | 300 nits |
| Sensor panel növü | 5-points capacitive IPS Touch Panel |
| Montaj mövqeyi | Landşaft və ya portret formatı (landşaft formatı tövsiyə olunur) |
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Bağlayıcılar | Ethernet RJ45,
Power in,
RS485 (currently without function) |
| Kart oxuyucusu | TF-Kart / MicroSD |
| Əlaqə | 10M / 100M Ethernet,
2.4 GHz WIFI,
Bluetooth 4.0 |
| Qidalanma | External power supply unit 12 V DC 2 A (optionally available),
IEEE 802.3at compliant,
PoE ( Power over Ethernet ) |
| Montaj variantları | EU - flush-mounted box,
86-Type Electrical Box |
| Ölçülər (G x Y x D) | 145.7 mm x 84 mm x 38 mm |
| İşləmə temperaturu | 0° - 40°C |
| Nisbi Rütubət | < 80 % ( non-condensing ) |
| Aksesuarlar (daxildir) | Montaj lövhəsi və kilidləmə vinti,
Montaj vintləri |
| Əlavə aksesuarlar | External power supply 12 V DC 2 A |
| Çəki | 0,32 kg |