| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 1400 W |
| RMS çıxış power | 350 W |
| Amp sinfi | A/B sinfi |
| Maks. SPL orta | 117 dB |
| Frequency response | 45 - 19,000 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 60° / Vert.:60° |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | XLR kombo rozetka |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | Standard speaker connector 4-pole male & speakON® |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq yükləmə |
| Rəng | Qara |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 2 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | Standard speaker connector 4-pole male & speakON® |
| Ölçü | 8 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Kəmiyyət | 2 |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Xarici keçid rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Dizayn | bağlıdır |
| Montaj növü | M6 |
| Flanş | 16 mm flange |
| Şassi materialı | Orta sıxlıqlı fiberboard MDF |
| Korpus örtüyü | Boyalı (teksturalı lak) |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Genişlik | 144 mm |
| Hündürlük | 350 mm |
| Dərinlik | 170 mm |
| Tutacaqların sayı | 2 |
| Material | Orta sıxlıqlı fiberboard MDF |
| Materialın qalınlığı | 15 mm |
| Səth örtüyü | Boyalı (teksturalı lak) |
| Çəki | 29 kg |
| Daxil aksesuarlar | Şəbəkə kabeli |