| Məhsul növü | PA Tam Sistem Aksesuarları |
| Növ | Aksesuar dəstləri |
| Material | Polad |
| Hündürlük | 1100 - 1800 mm |
| Boru diametri | 25 / 30 mm |
| Maks. yük | 12 kg |
| Əlavə məlumat | for 16 mm flange, robust construction |
| Kabel diametri | 1.5 mm |
| Uzunluq | 5 m |
| Nəqliyyat çantasının materialı | yastıqlı, yırtılmağa davamlı neylon |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 6,943 kg |