| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 1400 W |
| RMS çıxış power | 350 W |
| Amp sinfi | A/B sinfi |
| Maks. SPL zirvəsi | 123 dB |
| Maks. SPL orta | 117 dB |
| Frequency response | 45 - 19,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 2.1 system with d’Appolito satellites |
| Şüa bucağı | Hor.: 60° / Vert.:60° |
| Girişlərin sayı | 5 |
| Giriş bağlayıcı növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR kombo rozetka |
| Rəng | Qara |
| Mikrofon girişlərinin sayı | 1 |
| Mikrofon konnektorunun növü | XLR kombo rozetka |
| Alət girişlərinin sayı | 1 |
| Daxili birləşdirici növü | 6.3 mm Jack TRS female |
| Xətt girişlərinin sayı | 3 |
| Line-In birləşdirici növü | RCA qadın |
| Musiqi daxiletmələrinin sayı | 1 |
| Musiqi girişlərinin birləşdirici növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 2 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | Standard speaker connector 4-pole male & speakON® |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 3 |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low) |
| Ölçü | 8 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 1.5 " |
| Kəmiyyət | 2 |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Dizayn | CD dalğa bələdçisi ilə Softdome tweeter |
| Əməliyyat gərginliyi | 220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Xarici keçid rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |
| Ön barmaqlıq materialı | Metal |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Flanş | 16 mm flange |
| Şassi materialı | Orta sıxlıqlı fiberboard MDF |