DAVE 15 G4X CB
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Rolik növü: Ağır yük maşını
- Çəki: 6.52 kg
- Material: Multipleks
- Kaplama: Poliureya
- Rəng: Mavi
- Kəmiyyət: 4
- Əyləcli təkərlər: 2
- Diametri: 80 mm
- Əyləc ilə: Bəli
Texniki xüsusiyyətlər
| Material | Multipleks |
| Kaplama | Poliureya |
| Rolik növü | Ağır yük maşını |
| Rəng | Mavi |
| Kəmiyyət | 4 |
| Əyləcli təkərlər | 2 |
| Diametri | 80 mm |
| Əyləc ilə | Bəli |
| Genişlik | 583 mm |
| Dərinlik | 515 mm |
| Materialın qalınlığı | 18 mm |
| Çəki | 6.52 kg |