| Məhsul növü | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Maksimum hündürlük | 3000 mm |
| Min hündürlük | 1110 mm |
| Hündürlüyü tənzimlənən | Bəli |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Uzatmaların sayı | 2 |
| İplik dayağı | M10 |
| Baza növü | Tripod |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maksimum yük | 30 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 5 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 6,3 kg |