| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 740 mm |
| Maks. hündürlük | 1205 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 690 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maksimum yük | 15 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 25 mm, 3 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 1,84 kg |