| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 2 |
| Stend növü üçün | Səyahətçi dinamik stendi |
| Rəng | Qara |
| Material | Nylon 600D |
| Doldurmanın qalınlığı | 15 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Genişlik | 700 mm |
| Hündürlük | 110 mm |
| Dərinlik | 200 mm |
| Çəki | 1 kg |