| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1025 mm |
| Maksimum hündürlük | 1645 mm |
| Birgə material | Metal |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maks. yük | 40 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 20 mm, 1 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 3,3 kg |
| Əlavə məlumat | TÜV sertifikatlı |