| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 820 mm |
| Maksimum hündürlük | 1400 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 820 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Bağlayıcı | 35 mm |
| Bağlayıcı 2 | 35 mm |
| Maks. yük | 40 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 1,56 kg |