| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 930 mm |
| Maksimum hündürlük | 1530 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Baza növü | 3-point |
| Əsas material | Çuqun |
| Əsas kənar uzunluğu | 292.5 mm |
| Aşağı bağlayıcı | M20 |
| Boru diametri | 42 mm / 35 mm |
| Sentik yükləmə qabiliyyəti (sünbülsüz) | 30 kg |
| Sentik yükləmə qabiliyyəti (sünbüllərlə) | 10 kg |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm,
1 x 20 mm,
1 x 30 mm |
| Çəki | 7 kg |
| Əlavə məlumat | Akustik izolyasiya sünbülləri də daxil olmaqla |