| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Material | plastik, Poliamid |
| Materialın əyilməsinin tənzimlənməsi | Polad |
| Rəng | Qara |
| Üzərinə montaj üçün uyğundur | Gitara dayanacağı, Mikrofon dayağı |
| Dəstək eni | 220 mm |
| Dəstək dərinliyi | 145 mm |
| Rəf yuxarı əyilir | 180° |
| Qısqac uzunluğu --dən | 52 mm - 70 mm |
| Uyğun boru diametri | 15 mm - 35 mm |
| Çəki | 0,258 kg |