| LED məlumatları | 200 W RGBALC LED |
| İşıq axını | 5,500 lm |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz, 1,530 Hz, 3,600 Hz, 12 kHz, 25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,800 - 8,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 90 |
| Strob | 1 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512, RDM |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 200 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T3A/250 V |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 320 mm |
| Hündürlük | 370 mm |
| Dərinlik | 310 mm |
| Çəki | 8 kg |