| LED məlumatları | 570 W RGBW LED |
| İşıq axını | 10,500 lm |
| Ön lens diametri | 250 mm |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 1,600 - 6,500 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 95 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 11 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 355 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T6.3A/250 V |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları,
Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 410 mm |
| Hündürlük | 364 mm |
| Dərinlik | 433 mm |
| Çəki | 17.8 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 8-fach Barndoor, Farbfilterrahmen, Netzkabel |