| LED məlumatları | 200 W RGBALC COB-LED |
| İşıq axını | 8,500 lm |
| Dəyişdirilə bilən lens | Bəli |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Rəng qarışığı funksiyaları | CCT + Rəng |
| LED rəngləri | Qırmızı,
Yaşıl,
Mavi,
Kəhrəba,
əhəng,
Cyan |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 94 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 10 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 280 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T4A/250 V |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə,
Maqnezium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Fan soyutma |
| Soyutma rejimləri | Səssiz |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -10 - 40 °C |
| Genişlik | 302 mm |
| Hündürlük | 466 mm |
| Dərinlik | 216 mm |
| Çəki | 7.9 kg |