| LED məlumatları | 230 W RGBAL COB-LED |
| İşıq axını | 17,000 lm |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 1,800 - 8,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 94 |
| Min. TLCI | 93 |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 12 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 327 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T6.3AL/250 V |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə,
Maqnezium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -10 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 245 mm |
| Hündürlük | 202 mm |
| Dərinlik | 462 mm |
| Çəki | 105 kg |
| Məhsul ölçüləri | 245 x 202 x 462 mm |