| LED məlumatları | 60 W RGBW LED |
| İşıq axını | 910 lm |
| İşıqlandırma | 19,800 lx (1 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 9° / Field: 16° |
| LED PWM tezliyi | 3,600 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512, RDM |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Autorun, Usta/qul, Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 65 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 145 mm |
| Hündürlük | 205 mm |
| Dərinlik | 240 mm |
| Çəki | 3.6 kg |