| LED məlumatları | 648 x 0.2 W RGBW LED |
| Strob | 1 - 30 Hz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 9 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Autorun, Usta/qul |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 160 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | F3AL/250 V |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Genişlik | 335 mm |
| Hündürlük | 93 mm |
| Dərinlik | 182 mm |
| Çəki | 3.1 kg |