| LED məlumatları | 54 x 12 W RGBWA+UV LED |
| İşıqlandırma | 7,500 lx (1 m / 0.0 ) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female IP65 |
| Qiymətləndirilmiş power | 90 W |
| Rəng | Qara |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Genişlik | 180 mm |
| Hündürlük | 180 mm |
| Dərinlik | 120 mm |
| Çəki | 3.2 kg |