| LED məlumatları | 132 x 0.2 W White LED |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 8 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Usta/qul |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 30 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | F3AL/250 V |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Genişlik | 310 mm |
| Hündürlük | 70 mm |
| Dərinlik | 70 mm |
| Çəki | 1.4 kg |