| Məhsul növü | LED Hərəkətli İşıqlar |
| Növ | LED Hərəkətli Effektlər |
| Rəng spektri | RGBW |
| LEDlərin sayı | 4 |
| LED növü | 10 W Cree |
| Dispersiya | 4.5 ° |
| DMX girişi | XLR 3-pin male |
| DMX çıxışı | XLR 3-pin female |
| DMX rejimi | 10-channel,
19-channel,
32-channel,
6-channel |
| DMX funksiyaları | rəng dəyişikliyi,
Dimmer,
PAN,
Strob,
EYİM |
| PAN hərəkəti | 540 |
| TILT hərəkəti | 270 |
| Yüksək Sürətli Strobe | 20 Hz |
| Bağımsız rejimlər | Avtomatik qaçış,
səs nəzarəti |
| Nəzarətlər | Daxil edin,
Rejim,
Dəyər aşağı,
Dəyər Up |
| Göstəricilər | LED displey |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Power istehlak | 100 W |
| Sigorta | F3AL / 250 V |
| Power təchizatı birləşdiricisi | IEC power konnektor kişi |
| Yaşayış materialı | ABS plastik,
Metal |
| Şkaf rəngi | Qara |
| Soyutma | aşağı səs-küylü fan |
| İşıqlandırma | blue 3,710lx @ 1m,
green 19,000lx @ 1m,
red 10,670lx @ 1m,
white 27,600lx @ 1m |
| Genişlik | 810 mm |
| Hündürlük | 250 mm |
| Dərinlik | 130 mm |
| Çəki | 7,5 kg |