| LED məlumatları | 60 W RGBW LED |
| İşıqlandırma | 157,000 lx (1 m / 0.0 ) |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 240 ° |
| Strob | 1 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512, W‑DMX™ (Transceiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 5 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Autorun |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 65 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | F3AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS, Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Fan soyutma |
| Soyutma rejimləri | Səssiz |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 145 mm |
| Hündürlük | 240 mm |
| Dərinlik | 155 mm |
| Çəki | 3 kg |