| LED məlumatları | 240 W RGBW COB-LED |
| İşıq axını | 6,500 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 17° / Field: 30° |
| LED PWM tezliyi | 600 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
4,000 Hz,
6,000 Hz,
25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 1,600 - 6,500 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 90 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 10 |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 250 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları,
Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 270 mm |
| Hündürlük | 292 mm |
| Dərinlik | 322 mm |
| Çəki | 10 kg |