| LED məlumatları | 7 x 40 W RGBWW LED |
| İşıq axını | 4,100 lm |
| İşıqlandırma | 24,000 lx (3 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 4.5° / Field: 7° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 90 |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 235 ° |
| Nəzarətçi protokolları | Art‑Net,
DMX512,
RDM,
sACN,
KlingNet |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 5 |
| Tək iş rejimləri | Statik |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 325 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T6.3AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS,
neylon,
Polikarbonat |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 290 mm |
| Hündürlük | 251 mm |
| Dərinlik | 350 mm |
| Çəki | 7.8 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 1 m Netzkabel mit Neutrik powerCON TRUE1-Stecker, 2 x Omega-Montagebügel |