GKSMKS01KAB
In stock
Key specifications
- Product type: Stands and Tripods
- Type: Keyboard stands
- Weight: 1,2 kg
- Material: Steel
- Surface: Powder-coated
- Color: Black
- Number of supports: 2
- Max. support depth: 420 mm
- Interchangeable rings: 2 x 25 mm
Specifications
| Product type | Stands and Tripods |
| Type | Keyboard stands |
| Material | Steel |
| Surface | Powder-coated |
| Color | Black |
| Number of supports | 2 |
| Max. support depth | 420 mm |
| Interchangeable rings | 2 x 25 mm |
| Black ring pack included | Yes |
| Weight | 1,2 kg |