| Output power | 400W SMPS with PSU Auto-range (110V~ and 220V~) |
| Max SPL | 126 dB per unit |
| HF | 2x1" |
| LF | 2x6.5" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Item no. | DVA M2M+M2S W |
| Type | Active |
| Max SPL | 126 dB per unit |
| Power Supply | 400W SMPS with PSU Auto-range (110V~ and 220V~) |
| Hf | 2x1" |
| Lf | 2x6.5" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class D |