| Max SPL | 126 dB per unit |
| HF | 2x1" |
| LF | 2x6.5" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Məhsul kodu | DVA M2M+M2S W |
| Növ | Aktiv |
| Max SPL | Vahid başına 126 dB |
| Power Supply | 400W SMPS PSU Avtomatik diapazonu ilə (110V~ və 220V~) |
| Hf | 2x1" |
| Lf | 2x6,5" |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class D |