| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Planşet və smartfon tutacağı |
| Montaj | Bağlayıcı bağlayıcı |
| Uyğun boru diametri | 10 - 35 mm |
| Maksimum cihaz ölçüsü (ekran ölçüsü) | 12.3 " |
| Min. cihazın ölçüsü (ekran ölçüsü) | 7.9 " |
| Maks. cihazın dərinliyi | 15 mm |
| Material | plastik |
| Rəng | Qara |
| Xüsusiyyətlər | Portret və landşaft formatı, Yayma və dönmə |
| Aksesuarlar (daxildir) | Adapter for square tube or table mounting included, Power bank mounting bracket included (range 60 - 100 mm) |
| Çəki | 0,42 kg |