| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Stend materialı | Polad |
| Truss materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Çarpaz çubuğun səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Çarpaz çubuq rəngi | Qara |
| Uzatmaların sayı | 2 |
| Min. hündürlük | 1700 mm |
| Maksimum hündürlük | 3500 mm |
| Boru diametri | 35 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1410 mm |
| Maks. yük | 45 kg |
| TV Spigot üçün saxlama qurğusu | Bəli |
| TV tıxac | 28 mm |
| Çarpaz çubuğun uzunluğu | 1230 mm |
| Dönə bilən çarpaz çubuğu | yox |
| Çəki | 8,56 kg |